Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи (ДБН А.2.2.-3-2014) Капітальний ремонт будівель медичного закладу з утепленням стін, покрівлі, заміною покриття, заміною системи опалення за адресою м. Суми,  вул. М. Вовчок,2 (проведення робіт по утепленню та заміні покрівлі чотирьохповерхової будівлі хірургічного корпусу)

Очікувана вартість закупівлі/розмір бюджетного призначення: 3431100,00 грн.

Процедура закупівлі: відкриті торги

Обґрунтування доцільності закупівлі. Необхідність проведення робіт по утепленню будівель лікарні з метою подальшої економії енергоносіїв.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі дефектного акту та кошторисної документації.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість обрахована з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», та відповідно до кошторисної документації.